pondelok 19. októbra 2009

Ľudské práva


Pozerám SuperStar. Je to strašne zarážajúce, ako niektorí fanúšici reagujú, keď ich miláčika pochvália, alebo pokarhajú. Možno je to vplyv davu na človeka. Aj ja som mu podľahla.
Ako obyčajne prezerám na facebooku inak nudné komentáre, ale natrafím na to, že moja kamoška je fanúšičkou Bena Cristovaa. Keď vidím, koľko on má fanúšičiek (ale skoro žiadnych fanúšikov), tak sa pridám. V podstate ma ktomu prinútil, ľudovo nazvané, ľud. Ibaže, niekto musí ten ľud zakladať. Keď ale začneš pátrať, zistíš maximálne to, že ten tvoj "ľud" sa založil sám. A tým, že sa tá celebrita dala na facebook, vlastne len zmobilizovala armádu ľudí, ktorí len čakajú kedy príde ich čas bojovať po boku svojej celebrity so zákerným šoubiznisom. Tá celebrita vlastne ľudí využíva! My hľadáme odpovede na záhadu menom "ufo", ktorá možno ani neexistuje, ale že niekto využíva tisíce ľudí, čo považujeme za hrubé porušenie ľuských práv, to je všetkým jedno? Keď sa na to pozerám z hľadiska logického, tak mám v podstate pravdu. Keď ale z právnického...

1 komentár:

  1. Nervacka, prechadzas v mojich ociach zo stavu Nervacka do stavu Koumacka. Vitaj a trp s nami....inak, mudre popojednanie, pokracuj.

    OdpovedaťOdstrániť